اعصاب خرابی

خب الان دارم از دکتر میام

همین فوق تخصصی آخری که رفتم !!

برام یه سری آزمایش نوشته بود و سونو انجامدادم

بردم بهش نشون بدم

خیلی جالبه منی که 6 ماهه رژیم دارم و اصلا چیزی به عنوان مصرف غذای چرب و روغن دیگه برام معنی نداره

دیگه بیسکویت و شکلات و اینا دیگه طرفمم نمیاد

تی ری گیریسدم بالاست (‌درحالی که قبل رژیم همه چیز نرمال بود )

آنزیمهای کبدیم خیلی بالاست ( درحالی که قبلا نرمال بود)

و جالب اینه که سونوگرافیم کبدم رو نرمال گزارش میکنه !

بازم برام آزمایش نوشت!

خسته شدم از این همه آزمایش

چرا باید بگم مهم نیست بابا جان از عید تو آزمایشگاهم میانگین هر ماه دوبار آزمایش دادم !

خسته ام خسته

شیلا جون تورو خدایه چیزی بهم یاد بده برای فنگشویی اطرافم

دیگه خسته شدم میدونمم از چشم زخم جاریمم هست

 

 

خواهش میکنم راهنماییم کن هرکس دیگه ای اگر هر چیزی هم بلده بهم یاد بده

و یه چیزی بگم نمیتونم از زیره کفش بی صاحبش چیزی رو بکنم اگه اینو میخواید بگید چون حواسش به همه چیز هست

/ 18 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شایلین

فلفلی جون امیدوارم زود خوب بشی من که فقط گاهی یه سونو میدم کلی غر ناک میشم و اعصابم به هم میریزه اونم با این اوضاع درمونگاه بیمارستانای اینجا. فلفل من به یه باور ذهنی رسیدم....همه چی یهویی درست میشه......و وقتی اوضاع مساعد نیست همه چی با هم خرابه.......خودتو برای روزای خوب و سرشار از هماهنگی آماده کن.......که داری بهشون نزدیک میشی و کلی هر روز واسه خودت انرژی مثبت بفرست. واسه اون موضوع هم من دایم پیگیری میکنم و قراره گردش کارتشو بگیرم. کارت پیش خود هاجره و پیش آقاهه نیست. ممنونم فلفلی. الان گشاده دست نیستم و اگه همه هینطور ریزه ریزه کمک کنیم حداقل چند نفر کم توقع، کاملا ساپورت میشن و ایشالا پسرشو حمایت میکنیم تا درس بخونه. مممنون بابت لطفت. بازم بهت خبر مبدم بعدها. ماه دیگه گردش حسابارو چک میکنم. میبوسمت با کلی انرژی مثبت[بغل][بغل][بغل]

مرجان

عزیزم من یه ای میل دریافت کردم در مورد درمان سنگ کیسه صفرا و ناراحتی کبد. برات طی چند تا پیغام میفرستمش. امیدوارم حالت خوب بشه به زودی.

مرجان

از بین بردن سنگ کیسه صفرا با استفاده از روش طبیعی دکتر لایی چیو نان این روش در مورد افراد بسیاری موثر واقع شده است. اگر شما استفاده کردید و مفید بود لطفا آن را به دیگران هم توصیه نمایید. هیچ هزینه‌ای را به دکتر نمی‌پردازید و فقط سود ان نصیب استفاده کننده می‌شود و شما که معرف این روش بوده‌اید اجر می‌برید. ما سنگ کیسه صفرا را در حالت عادی مورد اعتنا قرار نمی‌دهیم و در صورتی که همه دارای سنگ کیسه صفرا هستند. بیشتر مواقع علت سرطان کیسه صفرا همین سنگ کیسه صفرا است. سرطان هم می‌تواند اولین ناراحتی کیسه صفرا نباشد. دکتر چیونان معتقد است که مسایل متعدد دیگری نیز می‌تواند باعث سرطان شود ولی این هم یکی از آنهاست. تحقیقات دکتر چیونان در چین نشان داده است که اغلب کسانی که دچار سرطان می‌شوند سنگ هم دارند. ما همه سنگ کیسه صفرا داریم و مهم نیست که کوچک است یا بزرگ یا تعداد ان زیاد است یا کم ولی داریم.

مرجان

یکی از عوارض سنگ کیسه صفرا احساس نفخ و سنگینی است بعد از یک وعده غذای همراه با پرخوری. احساس می‌شود که غذای خورده شده هضم نمی‌شود. اگر جدی‌تر شود احساس درد در ناحیه کبد است. بنابراین چنانچه فکر می‌کنید شما هم سنگ کیسه صفرا دارید دکتر چیو نان روش زیر را جهت دفع طبیعی انها به شما پیشنهاد می‌کند. این روش برای کسانی که دارای کبدی ضعیف هستند نیز مفید فایده است چون کبد و کیسه صفرا در کنار هم ومکمل هم هستند.

مرجان

رژیم: ١) برای پنج روز اول، هر روز ٤ لیوان آب سیب یا این که ٤ یا ٥ عدد سیب میل نمایید. هر کدام که ترجیح می‌دهید. البته آب سیب باعث نرم شدن سنگ‌ها می‌شود. در طول این ٥ روز وضعیت غذایی‌تان همان وضع معمول خودتان است. ٢) در روز ششم شام میل نکنید. ٣) در ساعت ٦ بعد از ظهر،یک قاشق چایی خوری سولفات منیزیم (اپسوم سالت) را با یک لیوان اب ولرم میل کنید. ٤) در ساعت ٨ بعد از ظهر نیز مورد ٣ را تکرار کنید. سولفات منزیم موجب باز شدن مجرای کیسه صفرا می‌شود. ٥) در ساعت ١٠ بعد از ظهر نصف فنجان روغن زیتون را با نصف فنجان آب لیموی تازه بخوبی مخلوط کنید و میل نمایید. روغن زیتون در واقع مسیر حرکت سنگ را روغن کاری می‌کند و دفع سنگ را اسان‌تر می‌کند. یک فنجان مساوی ٢٥٠ میلی‌لیتر. یک فنجان آب لیمو مساوی حدود آب ٣ عدد لیموی آبدار بزرگ است.

مرجان

صبح روز بعد شما سنگ‌های سبز رنگی را در مدفوع خود مشاهده خواهید کرد. آنها در کاسه توالت غوطه ورند. اگر خواستید می‌تواند آنها را بشمارید. من بیمارانی داشته‌ام که تا ٤٠، ٥٠ و حتی تا ١٠٠ سنگ دفع کرده‌اند. حتی اگر شما هیچ عوارض کیسه صفرا ندارید، ممکن است چند تایی سنگ داشته باشید، همیشه خوبه که یک کیسه صفرای تمیز و بدون سنگ داشته باشیم و همیشه با این روش چند وقت به چند وقت تمیزش کنیم.

مرجان

عزیزم امتحانش کرده بودی؟! خیلی ناراحت شدم که موثر نبود[ناراحت] ولی خب لااقل ضرر هم نداره.

آفرین

برات زندگی سرشار از سلامتی و شادی آرزومندم[قلب]

شیلا مامان رومینا

عزیزم منظورم از طب مکمل طب داروهای گیاهی نبود . طب مکمل براساس طب سنتی چین هست . به هرحال بهتره یکم صبر داشته باشی و سعی کنی مسایل رو دونه به دونه حل کنی در مورد جاری هم کار خوبی میکنی وقتی بودن در کنار کسی اینقدر برات عذاب آوره خب باید خودت رو از اون محیط دور کنی. چشم شور و چشم بد هم وجود داره هیچ راهی هم جز اسفند و عود و شمع نداره و صدقه . امیدوارم یکم بیتشر به خودت مسلط باشی و تغییراتش رو تو آزمایشات بعدی ببینی خانومی

سیندخت

خانومی آنزیمای کبدیت به خاطر بالا بودن تیریگلیسیریدته... اون بیاد پایین آنزیماتم نرمال میشه. برای تری گلیسیرید فقط چربی و شیرینی نیست که باید رعایت بشه اصل کار نشاسته هست عزیزم...ایشالا درست میشه غصه نخور... سعی کن امواجو حتی از فکرت دور کنی...به این فکر کن که به زودی خوب میشی و همه چی سر جاش قرار میگیره