Daisypath Anniversary tickers
من و عزیزانم در احاطه ی نور خدا هستیم, که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند.
نامه مینویسیم - خانه فلفل بانو و شوهرخان



























خانه فلفل بانو و شوهرخان

+بسم الله الرحمن الرحیم وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ+-ما دو عاشقیم که از خود و زندگیه قشنگ مشترکمون می نویسیم

خب خب خب

با راهنمایی شما برای مدیرعاملمون نامه نوشتم

به صورت محرمانه در صندوق ارتباط با مدیرعامل انداختمش

البته سعی کردم نگارش نامه ام رو نزدیکه طرز فکر اونا کنم

اخه تازیگیا مدیرعاملمون عوض شده و یکی اومده که روزی سه تا سه تامدیر و معاون عوض میکنه !! میگه این شرکت گندش در اومده مدیر معاونشان همه باید عوض شن قانون اداره خیلی بد شده

الهی که برادر این خانم رو هم عوض کنن ببینم حالش چطور میشه

نمی تونم کل نامه رو اینجا بزارم ولی یه چند خطیش این بود

با آغاز فصل تعطیلی مدارس اداره پر میشود از فرزندان همکاران که با وجودی که در منزل هم میتوانند بمانند ولی به دلیل اینکه همراه با دوستان خود در محوطه شرکت سرگرم باشند به داخل اداره آورده میشوند و بدون ملاحظه اینکه همکاران در محیط کار تمرکزی برای کار دارند یا نه ؟ در اتاقها سرو صدا میکنند .

جالب اینجاست که کامپیوترهای والدینشان جای اینکه برای کار اداری استفاده شود وسیله بازی فرزندانشان میشود و والدین آنها به کلاسهایی که اداره برایشان گذاشته تشریف میبرند تا فرزندانشان راحت تر سرگرم باشند  !

 و همانطور که مستحضرید در شرکتی که تمام روابط به جای ضوابط اداری ، روابط خویشاوندی حاکم است و مدیران مربوطه هم به همین دلیل ملاحظه میکنند و تذکر نمی دهند تا خودشان در جای دیگر از بالای دستشان ملاحظه شوند ! برای ما چاره ای جز اینکه برای شما نامه ای محرمانه بنویسیم نمانده است .

این یه تیکه از وسط نامه بود که میشد گذاشت و شرح اداره است طوری که معلوم نشه کدوم اداره ایم!

دیگه اول و آخرش پاچه خواری بود این وسطش اصلش بود که گذاشتم

این نامه در اوج عصبانیت نوشته شده

 

| سه‌شنبه ٢٥ خرداد ۱۳۸٩ | ٧:٥٥ ‎ق.ظ | فلفل بانو نظرات () |